Elektrokonstruktér/ka - technolog Pardubicko

Aktualizováno:

18. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Pardubicko

Nabízený plat:

25 000 - 40 000 Kč

Značka:

B2263

Zařazeno na pozici:

Technolog Pardubice

Požadavky

Pracujete v AutoCadu?
Znáte konstrukci nákladních i osobních vozidel?
Přijďte se představit do naší firmy!
 - VŠ, SŠ technického směru nejlépe elektro, autoelektrikář,
 - AJ výhodou,
 - práce v CAD , AutoCad elektrical, znalost Inventor,
 - znalost návrhu elektrického zapojení v rámci konstruování osobních a nákladních vozidel
 - technická představivost a manuální zručnost
 - schopnost zpracování cenových nabídek a kalkulace nákladů
 - orientace se v elektrických schématech a také jejich tvorba

Náplň práce

 - návrh elektrokonstrukce vozidel, zpracování konstrukční a výrobní dokumentace
 - příprava dokumentace pro zkoušení vozidel
 - zpracování cenových nabídek a kalkulace nákladů
 - týmová spolupráce, pečlivost, komunikativnost, kreativita

Nabízíme

 - zázemí stabilní společnosti
 - perspektivu v zajímavém oboru
 - dlouhodobé uplatnění
 - možnost osobního a profesního růstu
 - příležitost pro seberealizaci
 - jednosměnný provoz
 - možnost dalšího vzdělávání
 - příspěvek na závodní stravování

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiřina Pozdníčková
Mobil: 724 246 072
Tel: +420 495 512 582