Svářeč plastů Pardubicko

Aktualizováno:

4. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Pardubicko

Nabízený plat:

20 000 - 25 000,-

Značka:

B2269

Zařazeno na pozici:

Svářeč Pardubice

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka ve stabilní a prosperující firmě  na pozici Svářeče plastů.
Požadavky:
- praxe na odborné pozici výhodou, - svářečský průkaz pro svařování PE výhodou - pracovitost - spolehlivost - manuální zručnost

Náplň práce

Pracovní náplň:
- Svařování plastových potrubních dílů

Nabízíme

Nabízíme:
- týden dovolené navíc - 13-tý plat (100%) - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele - osobní a odborný růst - perspektiva navýšení mzdy po zapracování - práce v silné a perspektivní zahraniční společnosti

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Daniel Kačírek
Mobil: 608 114 770
Tel: 495 512 582