Vývojový inženýr Královehradecko

Aktualizováno:

15. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Královehradecko

Nabízený plat:

30 000,- 40 000,- Kč

Značka:

A3373

Požadavky

Zajímá Vás práce na vývojových projektech?
Komunikujete v AJ nebo NJ?
Máme pro Vás vhodnou pracovní nabídku!

 - VŠ, SŠ technické, obor silnoprodudá elektronika nebo elektroenergetika
 - praxe v oblasti silnoproudé elektrotechniky, analýzy nn sítí výhodou
 - znalost kompenzace jalové energie v nn a vn sítích výhodu
 - znalost normy ISO 9001:2000, vyhl. 50/78 Sb. výhodou
 - aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou
 - dobrá znalost MS Office, schopnost týmové práce, komunikativnost, pečlivost
- ochota k občasným služebním cestám

Náplň práce

 - vývoj svitkových nn kondenzátorů a kondenzátorů pro výkonovou elektroniku a jejich zavádění do výroby
 - práce na vývojových projektech
 - zodpovědnost za vzorky pro zákazníky, jejich kontroly, měření a protokoly
 - spolupráce s laboratoří a výrobou

Nabízíme

 - dlouhodobé a perspektivní zaměstnání, osobní i profesní rozvoj
 - zajímavou práci v mezinárodně orientované společnosti
 - PP na dobu neurčitou, firemní benefity - dovolená navíc, stravenky, jazykové kurzy, pružná pracovní doba
 - příspěvek na životní pojištění
 - dobré finanční ohodnocení

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114