Technik/čka moderních digitálních a analogových přístrojů Hradec Králové

Aktualizováno:

15. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

30 000 - 40 000 Kč ( i více dle zkušeností a výkon

Značka:

A3490

Požadavky

Baví Vás technika, přístroje a zařízení?
Baví Vás navrhovat řešení?
Rád školíte uživatele technických zařízení ?
Pokud jste odpověděli 3x ANO máme pro Vás zajímavé pracovní uplatnění!
Požadavky:

- USO nebo VŠ vzdělání technického zaměření,

- technické myšlení, zájem o techniku - moderní přístroje a zařízení,

- odborná znalost anglického jazyka,

- odbornost, časová flexibilita, přesnost,

- MS Office,  Internet, e-mail

- způsobilost pro práce na elektrických zařízeních - oprávnění dle vyhlášky 50/78 Sb. (§6),

- ŘP sk. B - aktivní řidič.

Náplň práce

Pracovní náplň:

- servisní činnost na  moderních digitálních i analogových technických systémech pro lékařské použití,

- školení a podpora uživatelů při práci s tech. systémy,

- spolupráce při návrhu pracovišť,

- práce u zákazníka i v kanceláři ,

- časté služební cesty v rámci servisu přístrojů,

Nabízíme

Popis nabídky:
-  dlouhodobá perspektiva uplatnění,
-  práci v úspěšné české společnosti,
-  práce s moderní digitální i analogovou technikou,
-  odborná školení, možnost dalšího vzdělávání, proškolení u zahraničních dodavatelů techniky,
-  dlouhodobá perspektiva uplatnění, sl. automobil i k soukromému použirí, notebook, sl. mobil, příspěvek na stravování, penzijní připojištění,
-  pružná pracovní doba,
-  nástup dle dohody, ihned.

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114