Brusič Hradec Králové

Aktualizováno:

15. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

110,- až 120,- Kč/hod

Značka:

A3432

Zařazeno na pozici:

brusič Hradec Králové

Požadavky

Ovládáte znalost obsluhy brusného stroje a znalost čtení technické dokumentace?
Máte manuální zručnost a chuť učit se nové věci?
Pokud ano, hledáme právě Vás!

- SOU - zaměření strojírenské nebo příbuzného směru
- čtení technické dokumentace
- samostatnost, přesnost a vysoké pracovní nasazení
- spolehlivost, bezúhonnost
- práce v dvousměnném provozu (6-14 hod., 14-22 hod.)

Náplň práce

- kusová výroba dílů a součástí, dle rozměrů a tolerancí stanovených výkresovou dokumentací
- práce s kvalitním materiálem

Nabízíme

Nabízíme:
 - práci v úspěšné nadnárodní společnosti
 - pomoc a podporu při zaučení
 - možnost osobního i profesního růstu
 - dlouhodobá perspektiva uplatnění
 - firemní benefity - zvýhodněné závodní stravování, odměny při pracovních a životních výročích, po 3 letech příspěvek na penzijní připojištění, nadstandardní dovolená, rozvoj odborných dovedností, firemní společenské akce

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiřina Pozdníčková
Mobil: 724 246 072
Tel: +420 495 512 582