Sociální pracovník Česká Lípa

Aktualizováno:

14. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Česká Lípa

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

19850 - 27000 Kč za měsíc

Značka:

Sociál ČL

Požadavky

vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti (zákon č. 108/2006 Sb.)
praxe v oboru 2 roky
dobré komunikační a prezentační dovednosti
časová a pracovní flexibilita
řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
dobrá práce na PC
psychická odolnost
profesionální zvládání krizových situací
kurz krizové intervence výhodou
kladný vztah k seniorům
trestní bezúhonnost
zdravotní způsobilost

Náplň práce

přímá práce s klienty služby, připojování nových klientů + veškerá administrace s tím související
podílení se na aktivitách směřující k zajištění chodu organizace
aktivní účast na prezentačních akcích, komunitních setkáních (celá ČR)
jednání s potencionálními klienty
vyhledávání nových klientů
spolupráce s různými zařízeními poskytující sociální péči a se sociálními pracovníky měst a obcí
realizace sociální služby v souladu s platnými standardy, metodikami a jejich aktualizace

Nabízíme

práce na HPP od 1.4.2019
možnost pružné pracovní doby - dle dohody
firemní automobil k výkonu činnosti

Poznámka

Životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: ucto@andelstrazny.eu
Výběrové řízení bude probíhat ve více kolech.
Uchazeči budou na jednotlivá kola pozváni a o dalším průběhu informováni na e-mail nebo telefonicky.

Kontakty

Název firmy

Anděl Strážný, z.ú.

Kontaktní osoba:
Veronika Jetenská
Mobil: 731 411 694