Přestáváš mluvit jen při nádechu? #drzimetimisto Ústí nad Labem

Aktualizováno:

12. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, OZP

Nabízený plat:

17000 - 27000 Kč za měsíc

Požadavky

Rád mluvíš s lidmi a svět mobilních komunikací ti není cizí?
Vezmi místo u jednoho z nejvíc přátelských operátorů v ČR Vodafonu.
Nastartuj s námi kariéru a vypiluj své komunikační dovednosti k dokonalosti.
Pomůže ti s tím tým nejfajnovějších kolegů #drzimetimisto

Co pro to potřebuješ?

* základní znalost práce na PC (MS Office)

* mít zodpovědný přístup k práci

* chuť se zlepšovat a špetku odvahy

Náplň práce

Co se u nás naučíš?

* umět poradit zákazníkům Vodafone s jejich dotazy

* všechno o nových službách a jak je nastavit

* najít pro zákazníka řešení na míru

* pracovat s interními systémy

* jak důležitá je opora týmu, když nemáš svůj den

Nabízíme

Co ti nabídneme?

* nástupní mzdu 17.000 Kč

* nadstandartní bonusový systém (Ø měsíční provize 7500 Kč)

* stravenky v hodnotě 100 Kč/den

* 5 týdnů dovolené

* neomezený tarif s 30 GB za 89 Kč i pro tvé blízké něco máme

* dotace 4.000 Kč na mobilní telefon dle vlastního výběru

* Multisport karta s možností využití po celé ČR za polovinu

* spoustu příležitostí pro kariérní rozvoj

* finanční odměnu za doporučení dalšího kolegy

* individuální projektové motivační odměny

* firemní i mimofiremní akce a večírky

* super kolektiv všech věkových kategorií

* spousta dalších firemních benefitů

* práci v moderním callcentru v centru města

* fér jednání, otevřenost a motivaci do práce

Poznámka

Nástup již 25.3.2019

Kontakty

Název firmy

Conectart s.r.o. Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Iveta Kozárová