Skvěle placená práce v Boru u Tachova - Sedačky do BMW

Aktualizováno:

7. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Tachov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 27000 Kč za měsíc

Požadavky

- žádné " ÁČKA "
- spolehlivost

Náplň práce

Hledáte novou výzvu? Rádi byste pracovali pro nový a moderní závod sídlící v Boru u Tachova? Pojďte se přesvědčit, že stále existují zaměstnavatelé, kteří za poctivou práci správně hodnotí.

Vaší náplní práce bude výroba sedadel do automobilů značky BMW.

Nabízíme

- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- výdělek od 144,-/hod při 100% docházce
- docházkový bonus, osobní ohodnocení, týmový bonus, příspěvek na praní a oděv
- hodinová mzda s plným bonusem 174,-/hod
- a stravování? postaráme se o Vás, kantýna jede 24 hodin denně
- máme svozy do zaměstnání Zdarma
- SIM karta do telefonu s neomezeným voláním, SMS a internetem

Poznámka

Pojďte se přesvědčit, že na své si tady vyděláš.

Už jste na cestě? Těšíme se na Vás ! :)

Kontakty

Název firmy

EDYMAX SE - pobočka Plzeň

Kontaktní osoba:
Simona Cibulková
Mobil: +420 774 000 650
Tel: +420 774 000 650