Servisní technik - zdravotnické přístroje

Aktualizováno:

6. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

okres České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Servis ZT - ultr

Požadavky

Servisní technik – specialista pro diagnostické ultrasonografické zdravotnické přístroje

* elektrotechnické vzdělání, zkušenosti v oboru
* kvalifikace dle vyhlášky 50/1978 Sb., min. § 6
* mechanickou zručnost, samostatnost, spolehlivost,
* anglický jazyk pro komunikaci s dodavateli a výrobci
* řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

* instalace, opravy, BTK a servis diagnostických ultrasonografických zdravotnických přístrojů
* podpora zákazníků, zaškolování obsluhy
* komunikace s podporou zahraničních výrobců a dodavatelů v anglickém jazyce
* jednodenní i delší výjezdy

Nabízíme

* Perspektivní a zajímavou práci se špičkovou technologií v zajímavém oboru a v kontaktu s lidmi
* zázemí stabilní české společnosti
* 5 týdnů dovolené, 2 dny sickday
* školení u zahraničních výrobců a dodavatelů
* potřebné pracovní vybavení (mobil, notebook, auto)
* příspěvek na penzijní pojištění, multisport karta, stravenky a další benefity při vzájemné spokojenosti

Kontakty

Název firmy

PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s.

Kontaktní osoba:
Barbora Halfarová
Tel: 605789986