Pracuj ve světě světel a vyděláš pěkné peníze Nový Jičín

Aktualizováno:

28. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Nový Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

22000 - 27000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Dělník Nový Jičín

Požadavky

manuální zručnost
mít dobrý zdravotní stav
dochvilnost a samostatnost

Náplň práce

Přijímáme manuálně zručné kolegy/ně na pozici strojírenský dělník v Novém Jičíně. Pokud Tě baví práce v automobilovém průmyslu, nevadí Ti pracovat na směny a ještě k tomu máš pracovní zkušenosti z výroby, jsi náš člověk.

Náplň práce:

Obsluha strojů a zařízení na výrobu automobilových komponentů
Kompletace a montáž světlometů, elektronových součástí

Nabízíme

pravidelná měsíční mzda a plat až 27 000 Kč
ubytování ZDARMA!
pravidelné zálohy
dotované stravování na pracovišti
akce doporuč známého a získej pěkné peníze
volej, smskuj a serfuj na internetu ZDARMA

Poznámka

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej a pošli nám svůj životopis, volej na tel. číslo +420 778 529 509, nebo nás přijď navštívit osobně do Ostravy na naší pobočku. Adresa je Jiráskovo náměstí 159/10, 702 00 Ostrava.

Kontakty

Název firmy

EDYMAX SE

Kontaktní osoba:
Karin Kovalová