Samostatný kuchař Hradec Králové

Aktualizováno:

28. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

300000 - 400000 Kč za měsíc

Značka:

Zděná Bouda.

Zařazeno na pozici:

Kuchař/Kuchařka Hradec Králové

Požadavky

spolehlivost, dochvilnost, zájem o gastronomii, zkušenosti na obdobné pozici

Náplň práce

Příprava pokrmů jak minutek tak hotovek, příprava rautů

Nabízíme

Tento rok se penzion a restaurace ZDĚNÁ BOUDA v Malšovicích rozšíří o nové reprezentativní prostory, a proto hledáme nové kuchařské kolegy.
A co ty, hledáš novou výzvu a stabilní zázemí, kde tvou práci ocení a navíc dostaneš volný prostor pro svou seberealizaci?
Výborné pracovní podmínky, jistota, fajn kolektiv a krásné místo.
Rádi si s Vámi domluvíme nezávaznou osobní schůzku, kde Vám ukážeme naše prostory a plány a popovídáme o naší a Vaší vizi.
Otevírací doba kuchyně je 10-21 hodin.
Co se týče plánování směn,pokusíme se Vám vyjít vstříc.
Práce je vhodná pro všechny uchazeče, kteří by občas rádi volný víkend. :-)

Poznámka

Pracovní místo je vhodné i pro šikovné samostatné kuchaře, kteří zaměstnání mají a hledají přivýdělek.

Kontakty

Název firmy

CASTOR COMPANY s.r.o.

Kontaktní osoba:
Aleš Veselý
Tel: 605 020 254