Hledáš práci i s ubytováním? Pracuj jako operátor výroby Nový Jičín

Aktualizováno:

28. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Nový Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

22000 - 27000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Požadavky

Ochotu pracovat na směny
Dochvilnost a samostatnost
Manuální zručnost
Dobrý zdravotní stav

Náplň práce

Hledáme manuálně zručné kolegy/ně pro výrobu a montáž světel v Novém Jíčině. Pokud Ti nevadí pracovat na směny a máš bohaté zkušenosti z výroby, přidej se k nám!!

Náplň práce:

· Obsluha strojů a zařízení na výrobu automobilových komponentů
· Kompletace a montáž světlometů, elektronových součástí

Nabízíme

· 117 Kč/hodina, po zk. době možnost navýšení
· měsíční výdělek od 22 000 – 27 000 Kč
· příplatky za přesčasy, víkendové přesčasy, svátky
· pravidelné zálohy ve výši 1000 Kč/odpracovaný týden
· příspěvek zaměstnavatele na stravu
· profesionální přístup koordinátora
· volej, smskuj a surfuj na internetu ZDARMA!!

Poznámka

Pokud Tě nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis, budeme Tě kontaktovat.
Nebo nás kontaktujte na tel: +420778529509

Kontakty

Název firmy

EDYMAX SE

Kontaktní osoba:
Karin Kovalová