Malíř (německá pracovní smlouva) Deggendorf, Německo

Aktualizováno:

28. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Deggendorf, Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1450 - 1700 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Malíř

Zařazeno na pozici:

Malíř Německo

Požadavky

- V ideálním případě máte profesionální zkušenosti s malováním, pokojů, bytů, domů
- Německý jazyk - mírně pokročilý (A2).
- Samostatná, pečlivá, kvalitativní a přesná pracovní metoda
- Efektivní využívání nástrojů a materiálů
- Týmový duch, zodpovědný a spolehlivý
- Vysoce flexibilní a ochotni se učit
- Spolehlivost, praxe v oboru
Váš životopis, základní znalost německého jazyka a vlastní automobil je podmínkou!

Náplň práce

TimePartner Personalmanagement GmbH se sídlem v Deggendorfu je jednou z nejúspěšnějších personálních agentur v Nemecku a hledá motivované a odhodlané zaměstnance, kteří hledají zajímavá místa se známými společnostmi z regionu. Zajistíme Vám práci rychle a efektivně, vše na německou pracovní smlouvu
Momentálně přijímáme pro bavorské firmy malíře.
- malování, rekonstrukce pokojů, bytů, domů, kanceláří, nátěry topení, dveří, radiátorů atp.

Nabízíme

Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou včetně německého pojištění.
Pravidelná výplata mzdy včetně možnosti záloh.
Zajištění ubytování a pomoc s překlady.
Příspěvky na vánoce a na letní dovolenou až do výše 600€ za rok.
Možnost dlouhodobé spolupráce.
Nárok na německé přídavky.
Nárok na pracovní oblečení i obuv zdarma.

Název firmy

TimePartner Personalmanagement GmbH

Kontaktní osoba:
Marek Dobša
Tel: +49 991 270050-26