Lakýrník (ranní 12-ky, 15 dnů volna za měsíc) Jihlava

Aktualizováno:

20. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Nabízený plat:

26 000 - 29 000

Zařazeno na pozici:

Lakýrník Jihlava

Požadavky

vzdělání nebo praxe v oboru lakýrník

Náplň práce

povrchová úprava motorových lokomotiv máčením, stříkáním a natíráním základní barvou
tmelení a broušení
míchání a ředění barev
konečné stříkání ploch vrchní barvou

Nabízíme

LAKÝRNÍK mzda od 25.000 Kč + náborový příspěvek 15.000, ranní 12-ky, 15 dnů volna v měsíci!

Už máte dost práce na noční směny a nepřetržitý provoz? Chtěli byste mít až 15 dnů volna za měsíc?

Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici LAKÝRNÍK!

Nabízíme práci na jednu směnu a cca 15 volných dnů v měsíci.

Neváhejte a obraťte se na nás. Vyrábět lokomotivy je zábava!

Kontakty

Název firmy

CZ LOKO, a.s.

Kontaktní osoba:
Iva Slavíčková