Řidič VZV Litoměřice

Aktualizováno:

20. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Litoměřice

Nabízený plat:

až 28.000,- Kč

Požadavky

Řidič vysokozdvižného vozíku

Co vás čeká
Pro posílení našeho stabilního týmu hledáme nového kolegu na pozici „Dělníka výroby, řidič VZV". Náplní práce této pozice je zajištění odvozu hotových výrobků na expediční sklad, péče o svěřenou manipulační techniku.

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:
střední odborné vzdělání
dobrou zkušenost s řízením VZV
vyžadujeme obratnost, soustředěnost, ale zároveň přesnost
důležitá je také samostatnost, rychlost, spolehlivost

Výhodou bude, pokud budete umět:
jeřábnické a vazačské zkušenosti jsou pro Vás velkou výhodou
Co vám můžeme nabídnout

V prvé řadě bychom chtěli, abyste byli spokojeným zaměstnancem/zaměstnankyní společnosti CS-BETON s.r.o.. K tomu Vám dopomůžeme:
náborovým příspěvkem ve výši 20.000,- Kč
jistotou stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti
motivačním ohodnocením
roční odměnou
prací v přátelské kolektivu a moderně zařízeném zázemí
závodní dotovanou stravou
možností sebezdokonalování se

Nástup: ihned

Kontakty

Název firmy

CS-BETON s.r.o.

Kontaktní osoba:
Šárka Kudrová
Tel: 606 649 344