Automechanik - náborový bonus 27.000 Kč! Jihlava

Aktualizováno:

20. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

JIH Mech

Požadavky

SOU obor Automechanik/Autoelektrikář/Autoklempíř nebo praxe v oboru
zkušenost s opravami nákladních vozidel výhodou
řidičský průkaz skupiny B a C výhodou
manuální zručnost, technické myšlení a zákaznicky orientovaný přístup

Náplň práce

opravy nákladních automobilů

Nabízíme

náborový bonus 27.000 Kč
velmi dobré finanční ohodnocení
příležitost krátkodobých zahraničních stáží
propracovaný systém odborného vzdělávání zaměstnanců
týden dovolené navíc
stravenky v hodnotě 85 Kč
balíček benefitů pro zaměstnance (věrnostní program, příspěvky na sportovní aktivity s kartou Multisport, příspěvky na očkování a k různým životním událostem)
káva na pracovišti zdarma
příjemná firemní kultura

Kontakty

Název firmy

Scania Czech Republic s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kateřina Malovaná