Dispečer Plzeň

Aktualizováno:

20. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

18000 - 27000 Kč za měsíc

Značka:

Plzeň - dispečer

Zařazeno na pozici:

Požadavky

 Loomis je specialistou na řízení oběhu finanční hotovosti ve společnosti. Jako profesionální zpracovatel hotovosti a cenin získal vedoucí postavení na českém trhu i po celém světě. V současné době zaměstnává více než 700 pracovníků na 13 místech v České republice a na Slovensku.

STAŇTE SE JEDNÍM Z NÁS!

vzdělání: minimálně vyučen
 znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
 řidičský průkaz skupiny B
 čistý trestní rejstřík
 zbrojní průkaz skupiny D (možnost získat po nástupu ve zkušební době, věk min. 21let)
 profesní kvalifikace „Strážný“ 68-008-E (lze získat během vstupního školení)
 dobrý zdravotní stav
 organizační schopnosti
 praxe na obdobné pozici nebo v oboru výhodou

Náplň práce

 plánování přeprav a další činností s tím spojené
 příjem a zpracování objednávek
 obsluha bezpečnostních systémů (CCTV,EPS,EZS)
 komunikace s klienty
 dohled na osádky vozidel
 dohled a správa bezpečnostních systémů budovy
 dvousměnný provoz /den, noc/ 12hodin

Nabízíme

 dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP
 příjemné pracovní prostředí
 pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené
 mzda 18 000,-Kč - 27 000,-Kč (dle odbornostní třídy)
 náborový příspěvek po zkušební době 5 000,- Kč
 odměna za doporučení nového zaměstnance 5 000,-Kč
 stravné 82,-Kč /den, ošatné 1 000,-Kč/ měsíc
 volnočasové benefity formou Cafeterie
 benefit – sleva na pohonné hmoty
 nástup možný ihned nebo dle dohody
 místo výkonu práce: PLZEŇ

Kontakty

Název firmy

Loomis Czech Republic a.s.

Kontaktní osoba:
Šárka Kučerová
Mobil: 731 143 552