Konzultant/pracovník zákaznické podpory Praha

Aktualizováno:

12. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Značka:

1356021478

Požadavky

Pro našeho klienta, českou společnost, která vyvíjí, implementuje a servisuje chytrý procesní Informační systém FLORES k užitku svých zákazníků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant/pracovník zákaznické podpory.

Náplň práce:

* Podpora uživatelů IS FLORES, řešení zákaznických požadavků (možnost i vzdáleně)
* Návrh řešení (analýza), zaškolení a asistence uživatelům informačního systému
* Konfigurace a nastavení informačního systému FLORES
* Přizpůsobení IS FLORES potřebám zákazníka

Požadujeme:

* Dobrou znalost pokročilého ERP systému a/nebo praxi v oblasti implementace a programových úprav IS a/nebo znalost reportovacího nástroje a/nebo znalost programovacího jazyka (Delphi výhodou) a/nebo praktickou znalost SQL
* Flexibilita, empatie, zájem o vlastní rozvoj

Nabízíme:

* Zajímavou a kreativní práci
* Zaškolení do využívaných nástrojů a problematiky podnikových procesů
* Služební vozidlo po zapracování
* Možnost flexibilní pracovní doby a práce mimo kancelář (po zapracování)
* Možnost profesního růstu
* Možnost sjednání progresivní prémie
* Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Auto i pro soukromé účely
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Vzdělávací kurzy, školení
- Možnost občasné práce z domova

Kontakty

Název firmy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
personální konzultant