Výzkumný a vývojový pracovník - senior Trutnov

Aktualizováno:

9. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Trutnov

Nabízený plat:

50 000 - 60 000,- (i více dle znalostí a zkušenost

Značka:

A35900

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka v atraktivní firmě na pozici Výzkumného a vývojového pracovníka - průmyslová automatizace!
Požadujeme:
- VŠ vzdělání - elektro, elektrotechnické,
- orientace v analogové a digitální technice - podmínkou,
- komunikativní znalost NJ nebo AJ,
- organizační schopnosti,
- praxe ve vývoji elektronických zařízení,
- samostatnost, zodpovědnost,
- svědomitý přístup k práci,
- velmi dobré komunikační schopnosti, schopnost koučovat a podporovat kolegy (mentor).

Náplň práce

Náplň práce:
- práce na vývoji analogových obvodů senzoriky - průmysl 4.0,
- vývoj firmwaru,
- podpora výroby,
- vedení kolegů a předávání zkušeností,
- tvorba technické dokumentace.

Nabízíme

Nabídka:
- dlouhodobá perspektiva a stabilní pozice v moderním a profesionálním oboru senzoriky - průmyslu 4.0,
- nadprůměrné mzdové ohodncení,
- další týden dovolené, flexibilní pracovní doba,
- vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy,
- příspěvek 1000,- po odpracovaném roce na penzijní připojištěníi, příspěvek na stravu,
- 1.500,- měsíční odměna za spolehlivou docházku,
- 6.000,- roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity,
- příspěvky až 4.000,- ročně na dětskou rekreaci.

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114