Vedoucí skladu/manipulant Praha

Aktualizováno:

8. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Požadavky

* znalost práce na PC

* časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost

* min 1 roky praxe ve stejném či příbuzném oboru

* řidičský průkaz na VZV není podmínkou

* fyzická zdatnost

* schopnost samostatně řešit problémy

* nástup ihned případně dohodou

Náplň práce

Naše firma KARE Design se zabývá prodejem designového nábytku a drobných doplňků.

Úkolem pro naše pracovníky skladu je správně zajistit proces příjmu zboží, jeho zaskladnění. Naši skladníci zároveň připravují zákaznické objednávky a realizují drobné reklamační opravy. Svou činností přispívají k vysoké servisní úrovni, vysokému prodeji a k zredukování manipulace se zbožím. Jsou tak nedílnou a vysoce efektivní součástí pouze patnácti členného týmu.

Nabízíme

* práce na plný úvazek, pracovní smlouva

* zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti

* Práce v malém kolektivu

* vynikající finanční ohodnocení a system provizí

Kontakty

Název firmy

ZFP Interiors, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michal Vydra
Tel: 728 423 558