Přivýdělek k zaměstnání z domu12-15 000 měsíčně-výživový poradce

Aktualizováno:

5. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

okres České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Rodičovská dovolená

Homeoffice:

Ano

Požadavky

- středoškolské vzdělání/vyučen
- zodpovědný přístup k práci
- 2-3 hod. denně
- odpovídající časové možnosti
- věk 20+

Náplň práce

- komunikace se zákazníky/ klientský servis v oblasti wellness
- rozvoj firmy
- organizace obchodu
- není vhodné jako krátkodobá brigáda-preferujeme dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

- platné pro celou ČR
- vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 12-15 tis. měsíčně
- zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy,fungující na trhu již 38 let ve více jak 90 zemích světa
- využití počítače a internetu
- práce může být vedena z velké části z domova
- uplatnění pro muže i ženy
- zaškolení na danou pozici
- možnost osobního ,finančního a kariérního růstu

Poznámka

Jak nyní postupovat abyste u nás získali uplatnění.
Navštivte naše stránky www.podnikejzdomova.cz/hanakonecna,vyplňte krátký nezávazný dotazník uchazeče a my se s Váma následně do dvou pracovních dnů telefonicky spojíme s podrobnými informacemi

Kontakty

Název firmy

Hana Konečná

Tel: 775311076