Řidič dodávky do 3,5t na rozvoz kancelářských potřeb v Praze Praha

Aktualizováno:

4. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24.000,- až 28.000,-

Značka:

Řidič Office

Zařazeno na pozici:

Řidič Praha

Požadavky

Požadujeme spolehlivost, upřímnost a pracovitost! Preferujeme výhradně dlouhodobou spolupráci a skutečnou loajalitu. ŘP sk. B a chuť opravdu pracovat.

Náplň práce

Od února 2019 rozšiřujeme tým našich stabilních spolupracovníků o další místo, a to na pozici řidiče dodávky do 3,5t. Na tuto pozici přijmeme spolehlivého a pracovitého kolegu, který dostane přiděleno na stálo konkrétní vozidlo. NEJEDNÁ SE O PRÁCI KURÝRA! Jde o pravidelný rozvoz kancelářských potřeb na firemní zákazníky v rámci trvale přidělené lokality v Praze. Pracovní doba cca 9 hod. denně PO-PÁ. Ráno probíhá nakládka v Hostivici u Prahy (jedná se o lokalitu v těsné blízkosti okraje Prahy 6 nebo Prahy 5 a dopravní spojení je bezproblémové), potom řidič zabezpečuje rozvoz na dané adresy v Praze a odpoledne opět končí v Hostivici u Prahy. Upřednostňujeme práci na ŽL, ale záleží na vzájemné dohodě, lze se domluvit i na hlavním pracovním poměru. V případě zájmu bychom určitě co nejdříve dohodli osobní schůzku a upřesnili si vše, včetně konkrétní smlouvy a výdělku. Podmínky a finanční jistoty jsou z naší strany vždy transparentní, jednáme na rovinu a bez zástěrek! V případě nástupu poskytneme placené zaškolení. Pokud máte o nabídku seriózní zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Nabízíme

Reálný výdělek se pohybuje mezi 24.000,- až 28.000,- Kč v závislosti na typu smlouvy (ŽL nebo HPP) a konečný výdělek také velmi ovlivní samotný řidič.

Kontakty

Název firmy

ICORE s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ivona Prchlíková
Tel: 602307846