Specialista kontaktu se zákazníky Tábor

Aktualizováno:

22. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Tábor

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

20 000 Kč

Požadavky

Co z Vás dělá ideálního uchazeče?
• Máte příjemný hlasový projev a čeština je Váš rodný jazyk.
• Pro komunikaci s lidmi nepotřebujete manuál, naopak si bez problémů vystačíte se svým přirozeným komunikačním talentem.

Pokud nemáte s takovou prací zkušenosti, nevadí. U nás jsou úspěšní především ti, kteří chtějí pracovat sami na sobě.

Náplň práce

Co bude Vaším posláním?
• Budete telefonicky komunikovat a pomůžete lidem získat slevu
• Základní práce s PC.

Nabízíme

Proč u nás pracovat?
• Máte volbu pracovního úvazku – 8, 7 a 6 hodinový.

* Náborový příspěvek 10 000 Kč!
• Už jste někdy v zaměstnání dostával/a nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné.
• Získáte zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše okolí.
Pokud splníte svůj denní plán, můžete jít domů a zbytek pracovní doby Vám bude zaplacen.
• Pro špičkové operátory možnost až 28 dní volna.
• Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.

Volejte na tel: 380 900 122, nebo nám zašlete životopis a my se vám ozveme.

Poznámka

Nakonec se můžeš podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz

Název firmy

ATODA Tábor, s.r.o.

Kontaktní osoba:
nabory@atoda.cz
Tel: 380900122