Elektrikář se znalosti programování PLC

Aktualizováno:

30. 1. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Tábor

Zařazeno na pozici:

Elektrikář Tábor

Požadavky

* výuční list nebo maturita v oboru elektro
* osvědčení dle vyhl. 50/78 Sb., min. § 6
* praxi s podobnou prací minimálně 5 let
* dobrý zdravotní stav
* motivaci k dlouhodobé spolupráci
* zodpovědný přístup k práci
* pasivní znalost AJ

Náplň práce

* údržba a komplexní péče o PLC automaty
* programování všech řídících systémů včetně SIMATICU 5 a 7, TIA Portal, robotů ABB, KUKA a dalších
* běžné elektroopravy v celém provozu

Nabízíme

* nadprůměrný výdělek až 32 000,- Kč měsíčně
* práci v nepřetržitém provozu
* možnost zajistit ubytování
* závodní stravování ve všech směnách, masáže, rehabilitace, pět týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, životní pojištění a další zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště:
Okr. Tábor

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Kontakty

Název firmy

Kariéra s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová
Mobil: 608 130 403
Tel: 267 132 016