Zástupce vedoucí prodejny řeznictví - Humpolec

Aktualizováno:

30. 1. 2019

Lokalita pracoviště:

Humpolec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

22000,- Kč/měs.

Značka:

Humpolec

Požadavky

• obdobná zkušenost v prodeji výhodou
• nutná dobrá znalost masa
• zkušenost s řízením menšího kolektivu
• znalost práce s PC
• chuť do práce

Náplň práce

• objednávání a příjem zboží pro prodejnu
• vedení podřízených a jejich motivaci
• celkové řízení chodu prodejny, efektivitu prodeje a plnění plánů
• zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu
• zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky, zaměstnanecký nákup apod.
• individuální přístup, možnost postupu
• zaměstnání v stabilní společnosti

Kontakty

Název firmy

PMU CZ, a.s

Kontaktní osoba:
Adéla Lehká
Mobil: 725960860
Tel: 416856107