CNC frézař Hradec Králové

Aktualizováno:

29. 1. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 Kč za měsíc

Značka:

H04496

Požadavky

ÚSO vzdělání strojírenského směru, základní znalost čtení technických výkresů, slušnost jednání a bezúhonnost

Náplň práce

Seřizování a obsluha CNC strojů, vytváření nových programů na nové prototypy dílů, ošetřování a údržba strojů a zařízení na svěřeném pracovišti.

Nabízíme

práce ve výrobní společnosti, finanční ohodnocení dohodou až do 25tis. Kč, max. dvousměnný provoz, příspěvky na obědy a jídelna v areálu, penzijní připojištění

Kontakty

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052