Recepční - 7 hodinová pracovní doba Praha 4, Líbalova 2348/1

Aktualizováno:

23. 1. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha 4, Líbalova 2348/1

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Kurýr Praha, recepční Praha

Požadavky

• SŠ vzdělání s maturitou
• komunikativní znalost AJ podmínkou
• samostatnost a organizační talent

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Lactalis CZ, česká pobočka významné francouzské mlékárenské společnosti Lactalis Group, která se může pochlubit nejen skvělými sýry zn. Président a Galbani, ale také vynikajícími jogurty, smetanami či dezerty vyráběnými pod domácí českou značkou Mlékárna Kunín.

Náplň práce:
• organizační zajištění chodu recepce společně s druhou recepční (telefonáty, pošta, taxi, kurýr, atd.)
• péči o kuchyňku, zasedací místnosti a uvádění návštěv
• zajišťování služebních cest (hotely, letenky, jízdenky)
• podporu Office Managera a managementu společnosti
• spolupráci s HR a IT

Nabízíme

• práci na HPP (klasická pracovní smlouva)
• přátelský kolektiv v rodinné firemní atmosféře a možnost získání praxe
• firemní benefity - 5 týdnů dovolené dle firemních pravidel, stravenky, firemní telefon, možnost zvýhodněných telefonních tarifů, MultiSport kartu, penzijní připojištění dle pravidel společnosti, jóga na pracovišti, možnost nákupu firemních výrobků, vzdělávání a školení, výbornou jídelnu přímo v budově, atd.)

Místo práce: Praha 4, Líbalova 2348/1

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hana.senkova@lactalis.cz

Platnost inzerátu končí 23. 2. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontakty

Název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Tel: +420 224 819 391