Programátor/ka PHP Hradec Králové

Aktualizováno:

14. 1. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Rodičovská dovolená

Homeoffice:

Ano

Zařazeno na pozici:

Programátor Hradec Králové

Požadavky

Zvládáš PHP, ideálně ve frameworku Nette?
Rozumíš si s HTML, CSS a máš zkušenosti s tvorbou www stránek?
Máš možnost pracovat aspoň 50 hodin měsíčně?
Bydlíš v Hradci Králové nebo máš možnost sem bez větších komplikací pravidelně dojíždět?
Pokud jsi odpověděl/a 4x ANO, tak napiš, máme pro tebe zajímavý job.

Náplň práce

Správa a vývoj několika velkých a zavedených webových projektů, které patří ve svém oboru k absolutní špičce v ČR a dosahují návštěvnosti až půl milionu lidí měsíčně.
Práce je vhodná pro externistu, vysokoškoláka jako brigáda s výhledem nástupu na HPP nebo freelancera na ŽL. Po zapracování a prokázání svých kvalit nabízíme možnost rozšířit pracovní úvazek na fulltime/HPP.
Podmínkou je zejména v začátcích spolupráce pravidelná práce v týmu s ostatními programátory v kanceláři v Hradci Králové. Po zapracování možnost částečné práce z domu.

Nabízíme

Těší se na tebe pohodový kolektiv několika málo mužů a žen, kteří nic nehrotí a nedělají dusno na pracovišti
Pružná pracovní doba (jako chtít po programátorovi/ce, aby chodil/a do práce na šestou ráno, to fakt ne :-). Navíc šéf si taky rád pospí :-)
Finanční ohodnocení odpovídající kvalitě tvé práce :-). Jasně, je to otřepané klišé, ale pokud jsi fakt dobrý/dobrá a splňuješ naše požadavky, tak rozhodně bídu s nouzí třít nebudeš. Pokud jsi průměrný/á, pořád na tom budeš dobře a navíc s tvými výkony poroste i odměna.
Pokud s PHP teprve začínáš, tak asi ani nepiš, protože si nevyděláš a navíc my nebudeme mít čas tě učit základní věci. Hledáme někoho, kdo je schopen naskočit do rozjetého vlaku. Poctivě se vzdělávej a zkus napsat za rok, třeba to vyjde. Programátorů není nikdy dost a programátorek už vůbec !!

Poznámka

Jestli je za tebou nějaká konkrétní práce, pošli v odpovědi i seznam referenčních projektů.

Kontakty

Název firmy

INET-SERVIS.CZ

Kontaktní osoba:
Jaroslav Fišer
Tel: 603729449