Technolog vstřikování plastů Most

Aktualizováno:

12. 1. 2019

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

35 - 50 000 Kč

Zařazeno na pozici:

Technolog Most

Požadavky

Mezinárodní společnost - výrobce plastových dílů zejména pro automobilový průmysl hledá zkušeného odborníka, který rozšíří výrobní tým. Důležité předpoklady, které byste měl/a splňovat, jsou:
- Technické vzdělání a praxe v oblasti vstřikování plastů
- Orientace v plastových materiálech
- Znalost technologie výroby vstřikovacích nástrojů pro plasty a jejich oprav
- Znalost vstřikovacích procesů podmínkou
- Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Znalost práce na PC na pokročilé úrovni (MS Office)
- Flexibilita, schopnost týmové práce, samostatnost

Náplň práce

- Optimalizace procesu výroby, nástrojů a periferií
- Zadávání a dodržování výrobních parametrů
- Spolupráce při řešení kvalitativních odchylek z výrobního procesu
- Vzorování nových, upravených a opravených dílů
- Rozjezd stroje a nástroje až do sériové výroby
- Plánování a zajišťování oprav a úprav forem
- Objednávání náhradních dílů
- Reporting, správa dokumentů
- Komunikace s dodavateli
- Školení seřizovačů

Nabízíme

- Dlouhodobá perspektiva zaměstnání v rychle expandující mezinárodní firmě
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti
- Stravenky
- Zajímavé firemní benefity
- Možnost profesního rozvoje a růstu
- Pružnou pracovní dobu
- Příjemné prostředí a dobře dostupná lokalita

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Kontakty

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka