Specialista kontaktu se zákazníky MND v Příbrami

Aktualizováno:

2. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Příbram

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Požadavky

Co takhle pracovat u seriózního zaměstnavatele, který se přizpůsobí Vašemu rodinnému životu?
Nově hledáme kolegy do týmu MND. Teď máte možnost pracovat třeba jenom 4 hodiny, ale zaplaceno dostanete za o 8 hodin.

Co z Vás dělá ideálního uchazeče?
• Máte příjemný hlasový projev a čeština je Váš rodný jazyk.
• Pro komunikaci s lidmi nepotřebuješ manuál, naopak bez problémů si vystačíš se svou přirozenou komunikační schopností.
Pokud nemáte s takovou prací zkušenosti, nevadí. U nás jsou úspěšní především ti, kteří chtějí pracovat sami na sobě.

Náplň práce

Co bude Vaším posláním?
• Budete telefonicky komunikovat a pomůžete lidem získat slevu na plyn a elektřinu.
• Základní práce s PC.

Nabízíme

Proč u nás pracovat?
• Máte volbu pracovního úvazku – 8, 7 a 6 hodinový.

* Náborový příspěvek 10 000 Kč!
• U nás máte jistotu, že peníze dostanete vždy včas.
• Čekají na Vás krásné prostory přímo na náměstí v Příbrami.
• Pokud splníte svůj denní plán, můžete jít domů a zbytek pracovní doby Vám bude zaplacen.
• Už jste někdy v zaměstnání dostával/a nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné.
• Získáte zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše okolí.
• Pracovní doba PO - PÁ 8:00 - 16:30 – (dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.

Poznámka

Pokud Vás tato pozice zaujala, zavolejte nám na číslo: 380 900 122, nebo nám rovnou pošlete životopis na email: nabory@atoda.cz

Nakonec se můžete podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz

Název firmy

ATODA Telemarketing, spol. s r.o

Kontaktní osoba:
Tel: 380 900 122