Technik kvality Most

Aktualizováno:

12. 1. 2019

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

28 - 40 000 Kč dle zkušenosti

Zařazeno na pozici:

Energetik/technik Most, Technik Most

Požadavky

Mezinárodní výrobní společnost v oboru automotive hledá posilu do svého týmu řízení kvality, může být i junior s dílčími znalostmi nástrojů kvality z automotive prostředí, ale musí být schopen/schopna komunikace v angličtině, nebo němčině. Ucházejte se o tuto pozici v moderním, pozitivním a přátelském prostředí, pokud máte

- alespoň SŠ vzdělání
- praxi v kvalitě v automobilovém průmyslu
- znáte nástroje řízení kvality (APQP; FMEA; PPAP)
- mluvíte anglicky, nebo německy
- dobře komunikujete jak v pracovním týmu, tak se zákazníky, případně dodavateli

Náplň práce

- řízení vnitřních i vnějších problémů souvisejících s kvalitou
- péče o zákazníky a komunikace s nimi
- komunikace s dodavateli
- vstupní kontrola a uvolňování materiálů do výroby
- statistická vyhodnocení
- zpracování kontrolních plánů
- navrhování nápravných opatření

Nabízíme

- dlouhodobá perspektiva zaměstnání
- zajímavé firemní benefity
- firemní akce
- dotované stravování
- možnost profesního rozvoje a růstu
- příjemné prostředí
- nadstandardní odměna

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis ve formátu Word a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola, můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Kontakty

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka