Přípravář/rozpočtář staveb (35 - 45.000 Kč) Praha

Aktualizováno:

11. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35 000 - 45 000 Kč

Značka:

JV

Zařazeno na pozici:

Rozpočtář Praha-západ

Požadavky

Hledáte uplatnění jako přípravář - rozpočtář dopravních staveb, inženýrských sítí a staveb vodního hospodářství? Chcete pracovat pro přední českou stavební firmu a máte praxi z oboru stavebnictví? Pak se ozvěte!

Jak si Přípraváře - rozpočtáře představujeme?

- Ideální pozice pro někoho, kdo má praxi ve stavebnictví a nyní se těší na kancelářskou práci!
- Má minimálně SŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
- Má praxi v kalkulování a tvorbě rozpočtů a zkušenost s vodohospodářskými díly
- Orientuje se v projektových dokumentech a v rozpočtech
- Vlastní řidičský průkaz sk. B
- Bude mít výhodu, pokud bude znát MS Office, Ipos, Aspe nebo Kros.

Náplň práce

Co je náplní práce Přípraváře - rozpočtáře?
Přípravář - rozpočtář u nás zadává projekty a sestavuje jejich rozpočty. Zpracovává cenové kalkulace, kalkuluje stavební práce a změny během výstavby a vede příslušnou dokumentaci. K jeho práci také patří nákladová tvorba cen jednotlivých položek. Dále objednává materiály a subdodávky. Pracuje s projektovou dokumentací, komunikuje se subdodavateli a hlavně spolupracuje s projektanty a stavbyvedoucími.

Nabízíme

A jak to u nás vypadá?

- Nabízíme bonusy ve formě prémií, služební mobilní telefon a notebook
- Máte možnost účastnit se školení
- stravenky
- Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato příležitost? Zašlete nám svůj životopis!

Název firmy

PersCom s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Vejvoda
Tel: 475 210 345