Strojař - SŠ/VŠ Most

Aktualizováno:

12. 1. 2019

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

40 - 50 000 Kč

Požadavky

Společnost chce posílit efektivitu výroby a hledá schopného strojaře, který se rychle seznámí s výrobním zařízením a bude schopen technicky podpořit jeho údržbu.

Kandidát by měl:

• být strojař se SŠ nebo VŠ vzděláním
• umět komunikovat anglicky nebo německy
• umět zacházet s dokumentací k zařízení a s konstrukčními výkresy
• mít zkušenosti s údržbou nebo konstrukcí výrobních zařízení
• ideálně mít zkušenost v hydraulice a pneumatice
• být maximálně flexibilní

Náplň práce

• odborná podpora mechanické údržby při hledání a odstraňování chyb
• analýza slabých míst
• opatření a optimalizace pro přestavbu
• stanovení preventivních údržbářských aktivit
• tvoření standardů v mechanické údržbě

Nabízíme

• práce v zavedené mezinárodní společnosti
• odborné a osobní vzdělávání
• balíček zaměstnaneckých výhod

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Kontakty

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka