Process engineer Cheb

Info o zaměstnavateli

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Aktivní znalost AJ slovem i písmem
- Zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti, ideálně mechanizace a elektrotechnika
- Analytické myšlení pro sledování pracovních procesů a navrhování zlepšovacích procesů
- Obecné IT znalosti, technické dovednosti, zkušenosti s nastavením a úpravami výrobních strojů
- Komunikační dovednosti, aktivní přístup, ochota sdílet znalosti

Náplň práce

- Koordinace softwarových požadavků
- Organizace a vedení procesních, softwarových a hardwarových školení
- Podpora a školení projektů implementace softwaru a hardwaru
- Navrhování zlepšovacích procesů, řízení výrobního procesu, zajištění kvality, sledovatelnosti, údržby a inženýrství v týmu místních a firemních zástupců
- Realizace standardních procesů
- Identifikace a sdílení znalostí o osvědčených postupech

Nabízíme

- Práce v jedinečné a dynamické společnosti
- Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
- Flexibilní pracovní doba
- Stravenky v hodnotě 150,-Kč zdarma
- 5 týdnů dovolené
- využití nejmodernějších technologií
- sdílení know-how a profesních zkušeností s kolegy v EU

Poznámka

Cheb

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Informační technologie
Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Cheb

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

HOFMANN WIZARD s.r.o. Cheb

Kontaktní osoba:
Karolína Helfersová
Mobil: 607015583
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 51332

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!