Obsluha lisu ve výrobě bez praxe s ubytováním zdarma i pro páry!

Info o zaměstnavateli

Požadavky

- spolehlivost
- zodpovědnost
- pečlivost
- pozornost

- výpis ze zdravotní dokumentace

Náplň práce

- vizuální kontrola výrobku a následné skládání do přepravek
- směny po 12 hod. denní / noční dle rozpisu (cca 15 směn za měsíc)

Nabízíme

- dlouhodobá možnost práce ve stabilní firmě na HPP
- ubytování ZDARMA!
- možnost záloh po odpracovaném týdnu
- možnost přesčasů

Poznámka

Pokud máte zájem o možnost práce, zašlete mi životopis pomocí tlačítka odpovědět,
popřípadě mě kontaktujte na tel. +420 770 155 923

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Uherské Hradiště

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Manuvia a.s. organizační složka

Kontaktní osoba:
Barbora Janků
Mobil: 770155923
Tel: 800400499
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44789

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!