Skladník Möbelix Pardubice

Info o zaměstnavateli

Požadavky

Jak si Tě představujeme?
* Vyhovuje Ti práce v týmu a nechybí smysl pro humor.
* Nemusíš být kulturista, ale dobrá fyzička je základ. Nábytek není peříčko.
* Umíš jednat s lidmi – zákazníkovi chceme pomoc a ne ho naštvat.
* Alespoň trochu si rozumíš s počítačem.

Náplň práce

Dělat skladníka v MÖBELIX Ti sedne. Práce je jasně daná, kluci na skladu v pohodě. Na konci dne čistá hlava a na začátku měsíce jistota, že Ti peníze cinknou na účtu.
Co budeš jako skladník dělat?
* Zakládat do regálů a klecí.
* Není to ale jen o ježdění na vozíku, zboží se musí taky vytahat.
* Budeš vyskladňovat zboží zákazníkům, pomůžeš jim, prohodíš pár slov.
* Komunikovat budeš také s dodavateli.
* Dostaneš se i k montáži nábytku.

Nabízíme

Co Ti za to nabídneme?
* Zaručenou práci a pěkný výdělek.
* Dobrou partu - jsme k sobě féroví.
* Pokud nemáš oprávnění na vozík, školení zajistíme a zaplatíme my.
* Šéf stojí za námi a jeho slovo platí.

Poznámka

20000-23000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v okrese: Pardubice

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

XLMX obchodní s.r.o.

Kontaktní osoba:
Roman Boniš
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44789

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!