Asistent/ka jednatele s výbornou němčinou Zu - 283 Praha

Info o zaměstnavateli

Požadavky

Pro našeho klienta, zavedenou, stabilní obchodní společnost v oblasti průmyslových textilií, hledáme nového parťáka na pozici:

ASISTENT/KA JEDNATELE S VÝBORNOU NĚMČINOU

Co budete celé dny dělat?
- zajišťovat chod kanceláře, pořádat školení a koordinovat je
- organizačně a administrativně podporovat vedení společnosti
- komunikovat s dodavateli, drobné překlady
- zajišťovat běžné administrativní činnosti
- organizovat, zařizovat, telefonovat (Centrála v Německu)
- zajišťovat propagační materiály

Co se Vám bude na této pozici hodit?
- min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- alespoň krátká zkušenost na asistentské pozici
- skvělá schopnost komunikace, uvítáme znalost SAPu
- základní znalost účetních dokladů (nehledáme účetní, ale rozdíl mezi DL a FA poznat musíte)
- aktivní znalost němčiny - PODMÍNKA!

A co za to?
- pevnou pracovní dobu, v pátek zkrácená
- fajn práci, ve fajn týmu, v moderní kanceláři vonící novotou
- stravenky 100 Kč
- 4 týdny dovolené+nárůst každý rok o jeden den
- příspěvek na PP/ŽP, příspěvky na "relax", nebo Multisport kartu

Pokud je to přesně to co hledáte, tak neváhejte, zašlete své CV v Čj, Nj a připojte krátký motivační dopis.Těšíme se na Vaše reakce!

Souhlasím s tím, aby společnost APROFES, s.r.o. (IČ 26887444) zpracovávala mé osobní údaje i za účelem předložení jiných pracovních pozic, než je výše uvedená. Zároveň souhlasím s tím, že agentura APROFES, s.r.o. může mé osobní údaje poskytnout v míře nezbytné pro účely zpracování i třetím stranám (zaměstnavatelům), pokud se jimi nabízená pozice v základu shoduje s mými požadavky na pracovní pozici. Souhlas uděluji na dobu 2 let, přičemž tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, anebo požádat o prodloužení této lhůty.

Náplň práce

Nabízíme

Poznámka

Praha

30000 - 4000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa

Nabídka je zařazena v okrese: Praha

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

APROFES, s.r.o. , pobočka Praha

Kontaktní osoba:
Zuzana Vycpálková
Tel: 606 089 306
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 45621

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!