Mistr/Mistrová výroby - jednosměnný provoz!

Info o zaměstnavateli

Požadavky

• SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
• zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti
• vůdčí typ, schopnost vést tým
• znalost čtení technické dokumentace
• zkušenosti s plánováním výroby vítány

Náplň práce

• řízení, motivace, hodnocení týmu ve výrobě
• rozdělení pracovních úkolů
• zajištění plynulého chodu výroby
• dohled nad dodržováním pracovních postupů, hygieny a bezpečnosti na pracovišti
• spolupráce při plánování, přípravě výroby a zavádění nových projektů
• spolupráce s ostatními odděleními – kvalita, logistika, konstrukce

Nabízíme

• perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
• příjemné pracovní prostředí, jednosměnný provoz!!!!
• dotované stravování ve firemní kantýně
• možnost odborného vzdělávání, jazykové kurzy
• každoroční nárůst mezd
• vánoční prémie (50% z platu)

Poznámka

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobě a nevyhovuje Vám směnný provoz? Staňte se součástí významné společnosti se sídlem nedaleko Plzně a uplatněte své zkušenosti na pozici Mistra/mistrové.

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v okrese: Plzeň-jih

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

HOFMANN WIZARD s.r.o. PLZEŇ

Kontaktní osoba:
Vanda Štěrbová
Mobil: 725 988 706
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 45649

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!