Výrobní ředitel

Info o zaměstnavateli

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Praxe na obdobné pozici min. 5 let
- Pokročilá znalost práce na PC (MS Office, výrobní programy)
- Aktivní pokročilá znalost anglického jazyka
- Zkušenosti s řízením pracovního kolektivu
- Manažerské (motivace, rozvoj podřízených, vedení porad, delegování,…) a komunikační dovednosti
- Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

- Zodpovědnost za vedení výrobního oddělení po stránce organizační, ekonomické a technické
- Plánování, technická příprava a řízení výrobních procesů
- Realizace nových projektů ve výrobě
- Příslušná zodpovědnost za plánování a operativní řízení výroby a vedení jemu podřízených spolupracovníků provozu
- Realizace opatření pro zvyšování produktivity práce
- Návrhy na zlepšování procesů výroby ve svěřeném útvaru
- Zajištění plnění kvalitativních požadavků ve výrobě
- Sledování stanovených výrobních ukazatelů a zajištění jejich plnění
- Vedení a řízení personálu

Nabízíme

- Atraktivní mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe
- Zázemí stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky, závodní stravování
- Profesní vzdělávací kurzy
- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Poznámka

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242.

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v okrese: Tachov

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Adecco Plzeň

Kontaktní osoba:
Monika Zahradníková
Mobil: 725 817 242
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44789

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!