Manipulant ve výrobě s ubytováním i pro páry zdarma Kutná Hora

Info o zaměstnavateli

Požadavky

- manuální zručnost
- ochotu učit se novým věcem
- ochotu pracovat a vzdělávat se
- spolehlivost

Náplň práce

+ práce pro významnou společnost
+ práce vhodná i pro lidi bez praxe
+ jednoduchá manuální práce vhodná pro každého
+ kontrola kvality zhotovených výrobků
+ práce ve velmi čistém a klidném prostředí

Nabízíme

+ ubytování ZDARMA (páry možno samostatně)
+ možnost přejít pod kmen
+ příspěvky na stravu za každou odpracovanou směnu
+ velká jídelna s výběrem z několika jídel
+ motivující mzda
+ bonusy za vykonanou práci a docházku

Poznámka

V případě zájmu mě kontaktuje na 739 368 402 nebo zašlete životopis přes pole odpovědět.

Kutná Hora

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Havlíčkův Brod

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Manuvia a.s. organizační složka

Kontaktní osoba:
Ondřej Hamr
Mobil: 739 368 402
Tel: 800400499
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44789

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!