Inženýr systémové kvality - nadstandardní zaměstnanecké benefity Šenov u Nového Jičína

Info o zaměstnavateli

Požadavky

min. VOŠ, VŠ
komunikativní znalost anglického jazyka
zkušenosti v oblasti kvality – v automobilovém průmyslu velkou výhodou
znalost nástrojů kvality – PPAP, 8D, FMEA, normy, metodiky a systémy pro automobilový průmysl výhodou
organizační, plánovací a prezentační dovednosti, ochota se dále vzdělávat
flexibilita, schopnost týmové práce, dobré komunikační dovednosti
řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

připravuje podklady pro vydávání nových a opravu stávajících směrnic a následně je vydává
ověřuje funkčnost systému kvality v závodě
provádí interní audity, sleduje plnění nápravných opatření
zastřešuje audity prováděné zákazníkem
zastřešuje certifikační audity

Nabízíme

zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína či Rychvaldu
motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
možnost odborného a kariérního růstu

Poznámka

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.

Šenov u Nového Jičína

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v okrese: Nový Jičín

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Kontaktní osoba:

Mobil: (+420) 587 433 412
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44789

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!