Dělník / dělnice ve výrobě od 21 700 Kč s ubytováním zdarma! Pardubice, Kutná Hora

Info o zaměstnavateli

Požadavky

- zručnost
- pozitivní přístup
- spolehlivost

Náplň práce

- 12 hod. směny a to krátký / dlouhý týden
- montáž výrobků dle technologického postupu

Nabízíme

- dlouhodobá práce ve stabilní mezinárodní firmě
- práce v čistém prostředí
- výrobní BONUSY za výkon, docházku, ...
- ubytování zdarma
- možnost příspěvku na nájem bytu 2550 Kč měsíčně
- možnost příspěvku na dopravu
- možnost záloh po odpracovaném týdnu
- možnost přesčasů
- 25 dní dovolené
- práce vhodná i pro páry

Poznámka

Zájemci zašlete životopis pomocí tlačítka odpovědět popřípadě mě kontaktujte na tel. +420 770 155 923

Pardubice, Kutná Hora

od 21 700 Kč měsíčně

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Chrudim

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Manuvia a.s. organizační složka

Kontaktní osoba:
Barbora Janků
Mobil: 770155923
Tel: 800400499
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 60332

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!