Pracovník skladu - Pohořelice, svozová doprava zdarma Zbýšov

Info o zaměstnavateli

Požadavky

- SOU nebo SOŠ
- zkušenosti ve skladu, s VZV - výhodou
- znalost práce na PC
- flexibilita a ochota učit se novým věcem

Náplň práce

- manipulace s výrobky na pracovišti a ve skladu
- kontrola správného označení beden
- příprava zboží na expedici dle požadavků

Nabízíme

 5 týdnů dovolené
 Příplatky až 4.000 Kč/ 5.000 Kč
 13. mzda
 60kč stravenky
 Docházkový benefit – 16.000 Kč ročně
 Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) – min. 4.000 Kč – 8.000 Kč ročně
 Stravování přímo v závodě (18-24 Kč)

Poznámka

Zbýšov

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Brno-venkov

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Adecco Brno

Kontaktní osoba:
Lucie Procházková
Mobil: 602 744 960
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 60332

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!