Servisní technik NTB- vhodné pro absolventy- kmenový zaměstnanec Brno

Info o zaměstnavateli

Požadavky

* SOU/SŠ elektro (slaboproud, počítačové systémy) - není podmínkou, pokud máte znalosti technické dokumentace, víte k čemu slouží datové sběrnice, co je Graetzův můstek, ...?

* zkušenosti s opravami elektronických zařízení (i domácí)

Stačí nám tyto základy, zbytek Vás doučíme přímo na pracovišti.

Náplň práce

Naši technici mají za úkol udělat diagnostiku základní desky, která k nám dorazí, opravit ji a finálně otestovat funkčnost.

Nabízíme

* Práci do kmene společnosti (bez agentury)

* Zajímavá a zodpovědná práce ve společnosti se stabilním zázemím, rychlá
možnost karierního postupu.

* Práci v jednosměnném provozu
Zaměstnanecké benefity :

* 5 týdnů dovolené

* stravenky v hodnotě 80 Kč

* příspěvek na jazykové a sportovní aktivity

Poznámka

Brno

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Brno

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Adecco Brno

Kontaktní osoba:
Lucie Procházková
Mobil: 602 744 960
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 60332

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!