Pomocný pracovník/ce - nástup do kmene, až 26.000,- Pohořelice

Info o zaměstnavateli

Požadavky

- ochota pracovat na 3 směny, PO - PÁ, víkendy volné
- manuální zručnost
- předchozí zkušenost s obsluhou strojů vítána

Náplň práce

- obsluha strojů
- dohled nad kvalitou práce stroje
- očištění stroje od otřepů
- práce je vhodná pro muže i ženy, k dispozici nezávazná prohlídka provozu.

Nabízíme

- práce do kmene, bez agentury
- mzda 20.000 - 26.000,- fixní částka (podle praxe a pozice) + příplatky
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na dojíždění, 60kč/km/měsíc
- 3% příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování, kantýna přímo na pracovišti
- možnost využívat jazykové kurzy hrazené firmou
- kompletní zaškolení 1 - 2 měsíce, vše hrazené

Poznámka

Pohořelice

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Brno-venkov

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Adecco Brno

Kontaktní osoba:
Lucie Procházková
Mobil: 602 744 960
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 60332

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!