Asistentka prodeje – Swarowski Praha

Info o zaměstnavateli

Požadavky

* SŠ vzdělání s maturitou
* AJ pokročilá slovem a písmem, komunikativně na velmi dobré úvovni
* Jakákoliv další znalost cizího jazyka (NJ, FJ, ŠJ ...) výhodou
* Praxe na obdobné pozici nebo na zákaznickém servisu výhodou
* Reprezentativní vystupování a proaktivní přístup

Náplň práce

* Prodej produktů na dané prodejně
* Využití aktivního prodeje a proaktivního přístupu
* Komunikace se zákazníky, zjištění jejich potřeb a poradenství
* Práce s pokladnou, s PC
* Doplňující administrativní práce

Nabízíme

* Odpovídající finanční ohodnocení
* Motivační složka v podobě bonusů
* Místo výkonu práce přímo v centru Prahy
* Denní využití cizích jazyků
* Týdenní fond pracovní doby - 40 hodin po dobu 3 měsíců (možnost dlouhodobější spolupráce

Poznámka

Naše personální společnost hledá pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje šperků vhodné kandidáty do kmenového stavu na pozici: Asistent/ka prodeje.

Praha

140 -160 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Brigády
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v okrese: Praha

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Adecco Praha - Újezd

Kontaktní osoba:
Denisa Kotálová
Mobil: 725 495 523
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 59137

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!