Plánovač výroby Hradec Králové

Info o zaměstnavateli

Požadavky

M/Ž, SŠ/VŠ, zkušenost v oblasti plánování výroby, komunikativní znalost AJ, uživatelská znalost MS Office (znalost SAP výhodou), analytické myšlení, vstřícnost, komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost

Náplň práce

* správné rozvržení objednávek

* efektivní vytížení výrobních linek

* sledování průběhu výroby zakázek

* určení materiálů potřebných pro danou výrobu

* stanovení kapacit v souladu s požadavky zákazníků

* pravidelný reporting

* velmi úzká spolupráce s jednotlivými odděleními (výroba, zákaznický servis, logistika, kvalita)

Nabízíme

• zázemí silné mezinárodní společnosti
• možnost osobního růstu
• zajímavé finanční ohodnocení + další benefity

Poznámka

Hradec Králové

30 - 40.000,-Kč/měsíc

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v okrese: Hradec Králové

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 47179

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!