Údržbář strojů a zařízení Jičín

Info o zaměstnavateli

Požadavky

* SOU vzdělání
* Schopnost porozumět a pracovat dle technické dokumentace
* Vyhlášku č. 50/1978 Sb. (min. §5)
* Manuálně zručnou osobu
* Ochotu dále rozvíjet své schopnosti a dovednosti

Náplň práce

* Údržba strojů a zařízení
* Opravy strojů a zařízení
* Provádění funkčních zkoušek
* Diagnostika závad a následné odstraňování
* Praktické použití technických dokumentů

Nabízíme

Jste držiteli platné vyhlášky č. 50/1978 Sb.? Chce se vám pracovat a nevadí vám třísměnný provoz? Máte chuť učit se stále nové věci? Nepropásněte svoji šanci a zašlete nám svůj životopis.

Mezinárodní výrobní společnost s rodinným prostředím příjme do svého středu nového kolegu na pozici:

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

* Zázemí stabilně se rozvíjející společnosti
* Firemní akce
* Po roce týden dovolené navíc
* Občerstvení na pracovišti
* Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

* Místo výkonu práce: Jičín

Poznámka

Jičín

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Jičín

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Advantage Consulting, s.r.o. Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Eduard Frey
Tel: 00420775787242
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44789

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!