Svářeč – ubytování zdarma Rosice

Požadavky

Dlouhodobost
Člověka co někdy svářel, či ho sváření baví a něco o něm ví

Náplň práce

Máš se svářením jen malé zkušenosti ? NEVADÍ, ZAŠKOLÍME SI TĚ! Pokud víš alespoň malinko oč jde, neváhej a přidej se do našeho týmu.

Místo výkonu práce: Rosice (okres Brno - venkov)

Směny: denní

Náplň práce:

• Čtení výkresové dokumentace
• Skládání svařenců podle výkresové dokumentace – některé svařence jsou velké a manipuluje se i s jeřábem
• Svařování převážně ocelových konstrukcí CO2, plechů o tloušťky materiálu 3-30mm
• Zhotovování součástí z plechů a profilů z oceli
• Kontrola provedených svárů a dodržování pravidel kvality

Nabízíme

- kompletní zaškolení a zapracování
- motivující finanční ohodnocení
- nástupní mzdu 185 – 250Kč/h
- možnost ubytování zdarma

Poznámka

Pokud tě naše nabídka zaujala, tak neváhej a zavolej na tel. číslo +420 773 741 814 nebo zašli životopis na email urbankova@nowwon.cz

Rosice

30000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Řemeslo a umění
Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Brno-venkov

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

NoWWoN s.r.o.

Kontaktní osoba:
Zuzana Renčová
Tel: 773 741 831
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44101

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!