Zástupce manažera KFC uherské hradiště Uherské Hradiště

Požadavky

- Schopnost vést a motivovat tým
- Obchodní myšlení, analytické schopnosti
- Pozitivní energii
- Orientace na hosta
- Týmovost

Náplň práce

- Práce ve stabilní mezinárodní společnosti, kde dodržujeme "závazek k lidem"
- Možnost rozvoje, dostaneš příležitost být vedoucím manažerem
- Bonusy restaurace
- Kafetérie
- Možnost flexibilního plánování směn
- Motivující finanční ohodnocení
- Smlouva na dobu neurčitou od samého začátku
- Spousta týmových akcí

Nástup: možný ihned

Nabízíme

KFC Uherské Hradiště hledá nového kolegu na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO MANAŽERA.

Na této pozici bude tvým úkolem nábor a trénink nových zaměstnanců, budování stabilního týmu na restauraci za optimálních nákladů a být pravou rukou Generálního manažera.
- Nábor nových zaměstnanců, jejich zaškolení a trénink, hodnocení a povyšování
- Zpracování mzdových podkladů a docházky, plánování směn (vše tě naučíme)
- Zástup Vedoucího restaurace v době jeho nepřítomnosti
- Sledování a dodržování personálních nákladů a pravidelný reporting nadřízenému
- Odpovědnost za kvalitu zákaznického servisu – řešení stížností, nestandardních situací, reklamací

Uherské Hradiště

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Chemie a potravinářství
Nabídka zaměstnání v oboru Gastronomie a pohostinství

Nabídka je zařazena v okrese: Uherské Hradiště

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Amrest.s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Stuhlová
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!